• kallisaba-00001.jpg
 • kallisaba-0002.jpg
 • kallisaba-0003.jpg
 • kallisaba-0004.jpg
 • kallisaba-0005.jpg
 • kallisaba-0006.jpg

Kallisaba Puhkemaja

Tere tulemast Kallisaba Puhkemaja kodulehele!

Hubane Peamaja ja Kõrvalmajaga 33 (suveperioodil kuni 50) majutuskohaga Kallisaba Puhkemaja asub Mägede külas, Järva vallas, Järvamaal. Tallinnast umbkaudu 60 kilomeetri kaugusel, Kõrvemaa maastikukaitsealal, Valgehobusemäe vahetus läheduses (ca 500m kaugusel). Lehtmetsa ristist ca 2,5 kilomeetrit.

Vaata siit juhiseid Tartu ja Tallinna suunalt liikudes »

 

Meid ümbritseb imeline ning mitmekesine loodus. Meie aia tagant mööduvad matka- ja suusarajad, mida on võimalik vastavalt aastaajale oma huvides kasutada. Pakume võimalusi veeta aega sportlikult looduse rüpes. Vastavalt aastaajale on meil võimalik tegeleda suusatamise, matkamise, orienteerumise, rannavollega ja muude sportlike tegevustega.Kohapeal saab läbi viia seminare ja koolitusi kuni 50-le inimesele (soojal perioodil isegi 80-le), millele võib eelneda või järgneda nii mõnigi aktiivsem tegevus, mida aitame rõõmuga korraldada või soovitame meie koostööpartnereid. Samuti on aastad näidanud, et me kompleks on suurepärane perekondlike ning sõpradega koosviibimiste pidamiseks.

Kevadel 2017 läbisime uuenduskuuri, mille käigus muutus me Peamaja avaramaks ning enam võimalusi pakkuvamaks. Samuti lisandus Peamajja kaks tuba lisaks ja nüüdsest mahutame Peamaja seitsmesse kolmekohalistesse magamistubadesse kokku 21 inimest. Allkorrusel on eraldi pesuruumid meestele ja naistele.

Peamaja peasaali mahub ära kogu kahe maja seltskond lõbusasti pika laua taha ning mõnusalt aega veetma. Hommikusööki saab nautida ilusa ilma korral me väliterrassil sooja päikese käes. Kõik õhtused üritused soojemal aastaajal saab pidada me 100 ruutmeetri suuruse varjualuse all. Lihased ja kondid saab soojaks me torusaunas ning kümblustünnis.

Alates 2018 aasta maist on Kallisabal lisaks Peamajale ja Kõrvalmajale võimalik ööbida ka kämpingutes, mistõttu on Kallisabal võimalik katuse all ööbimine leida kuni 50-l inimesel.

Pilte Kallisaba Puhkemajast leiad siit »

 

Kuna meil pole tegemist hotelliga, siis on eelkõige meile oodatud seltskonnad, kes võtaks oma kasutusse Peamaja või hoopis Peamaja ja Kõrvalmaja korraga. Eraldi voodikohti ja üksikuid tube me reeglina välja ei anna.

Peamajas on 21 voodikohta, 3 voodiga tubades, kuhu on võimalik soovi korral paigadada ka lisavoodi. Avar saal ühiseks koosolemiseks või seminari pidamiseks. Hästi sisutatud väike köök sobib ideaalselt seltskondadele, kes soovivad end ise kostitada.

Kõrvalmajas on 12 voodikohta, kööginurk ja kaks dushiruumi ja WC-d. Sobib Peamaja abimajutuseks ning neile, kes enam vaikust soovivad.

Kämpinguid on meil 4 ning need on 4-5 kohalised. Sobivad nii perekonnale kui ka üksikkülastajatele.

Hinnakirja leiad siit »

 

 • team

  Kallisaba

  Puhkemajad

 • team

  Kallisaba

  Tünnisaun

 • team

  Kallisaba

  Peoruum